Hakkımızda - Flap Yazılım | Donanım Fiyat

Hakkımızda

FLAP YAZILIM
Flap Yazılım; müşteri memnuniyetini esas alan marka duruşu, güvenilir ve çözüme odaklı çalışma sistemiyle kısa sürede Türkiye’de yazılım sektörünün en iyi firmalarından biri olmayı ve hatta yazılım ihraç etmeyi amaçlamaktadır. “İnanmak, Flap Yazılım, başarıya ulaşmayı sağlayacak güçlü bir vizyonla başarmanın yarısıdır!” felsefesiyle faaliyet gösteren hizmet vermektedir.

 

2016 yılında İstanbul Şişli de Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş’yi kurarak Flap Yazılım, Reklam W, Ekinnet alt markalarını oluşturarak güçlü bir şekilde “Türkiye’ye hizmet” etme felsefesi ile yola devam etmektedir.

 

2008 yılında Denizli’de bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, aynı yıl içinde yazılım sektöründeki boşluğu dolduracak önemli bir karara imza atarak yazılım sektöründe hizmet vermeye başladı. 2014 yılında yazılım sektöründeki bilgi ve tecrübelerini kısa sürede kolektif hizmet anlayışı ile birleştiren firmamız, 2015 yılında “Kendi yazılımımız, kendi markamız!” sloganını benimseyerek, Flap Yazılım markasıyla hizmet vermeye başladı.

 

DEĞERLERİMİZ

Hizmetlerinin odak noktasına “İnsan”ı koyan Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş, her zaman “dürüstlük” ve “girişimcilik” ilkelerine bağlı kalmıştır.

 

Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş, “insan” ve “doğa”ya saygılı projeler gerçekleştirerek, Türkiye’nin geleceğine dokunmak için tüm alt markalarıyla çalışmaktadır.

 

Güven
Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak verdiğimiz sözleri yerine getirtmeye azami gayret gösterir, iş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştiririz.

 

DETAY
Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş, başarının detaylarda olduğunu bilir, doğru ve güzel olana ulaşmak için gerekli detayları araştırır ve itinayla uygularız.

 

MEMNUNİYET
Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş, müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru olarak belirler, müşterimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hizmet sunarak müşteri memnuniyetine odaklanırız